KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597072
nr 1559 7072
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 45x57cm, yttermått inklusive ram: 56x70cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:22:26
300 kr
600 kr